Makijaż permanentny


Wygodny, naturalnie wygladający i bezpieczny sprawi, że będziesz od świtu do zmierzchu zadbana... Usta, kreski na powiekach czy brwi?

 

Makijaż permanentny ust koryguje kształt i nadaje odpowiedni kontur i kolor ust. Efekt utrzymuje się do kilku lat. Budzimy się rano efektownie wyglądające, perfekcyjny makijaż już mamy nałożony i na pewno nie zniknie w ciągu dnia. Trzy dni przed zabiegiem i kilka dni po nim należy przyjąć profilaktycznie lek antywirusowy (Heviran 200 mg x 4/dobę). Przeciwwskazaniem są infekcje w okolicy ust i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

 

Makijaż permanentny brwi metodą microblandingu to zabieg trwałej pigmentacji brwi barwnikami metodą domalowywanych włosków. Nie jest tajemnicą, że brwi tworzą naszą twarz, nadają jej wyrazu i harmonii. To ich precyzyjny wygląd i prawidłowe uzupełnienie braków, rekonstrukcja linii nadaje zawsze zadbany i perfekcyjny wygląd, a przez pryzmat tego właśnie - odbiór naszej osoby. Efekt utrzymuje się do kilku lat. Rano budzimy się z perfekcyjnym makijażem, którego nie rozmażemy w ciągu dnia. Przeciwwskazaniem są infekcje w okolicy zabiegowej.

 

Mikropigmentacja blizn to trwała pigmentacja blizn i ubytków kamuflażem dobranym do koloru skóry pacjenta, tak, aby blizna była prawie niewidoczna i stapiając się z otaczającą skórą. Przeciwwskazaniem są infekcje w okolicy zabiegowej.

 

Po zabiegu należy utrzymywać okolicę zabiegową w czystości przecierając ją jałowym gazikiem zwilżonym solą fizjologiczną, nie drapać i nie odrywać strupków, które samoczynnie odpadną do 10 dni po zabiegu. Możemy pozwolić na gojenie suche lub tłuste (np z użyciem wazeliny) jeśli okolica poddana zabiegowi nieprzyjemnie napina skórę.

 

Korekta po miesiącu od pierwszego zabiegu jest w cenie zabiegu.