Makijaż permanentny, który sprawi, że od świtu do zmierzchu będziesz zadbana, usunięcie nadmiaru skóry powiek nadających spojrzeniu smutny wyraz zmęczenia, wypełnienie zagłębień pojawiających się wraz z upływem czasu, relaks mięśni twarzy toksyną botulinową, rewitalizacja skóry w procesie mezoterapii koktajlami witamin lub osoczem bogatopłytkowym, wzmocnienie włosów, mikropigmentacja połączone w subtelny i potrzebny mariaż pozwoli każdej z Pań na lepsze samopoczucie każdego dnia...

 

Nasz zespół:

 

Dr Magdalena Bielak - okulista

Lekarz oddziału okulistycznego Samodzielnego Szpitala Powiatowego w Wołominie. Ma kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów okuloplastyki, które z powodzeniem wykonuje w kilku ośrodkach w Warszawie, Wołominie, Ostrołęce i Bielsku Podlaskim.

Justyna Dmochowska

kosmetyczka, ukończone szkolenia i doświadczenie w stosowaniu toksyny botulinowej, zabiegów wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, hydroksyapatytem wapnia, wolumetrii, mezoterapii igłowej, zabiegów z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, lipolizy oraz makijażu permanentnego.